Kim jestem?

Piotr Frączkowski

Piotr Frączkowski

Menedżer, Marketer, Webdeveloper

Pomagam firmom lepiej sprzedawać. Już od ponad 7 lat zajmuję się marketingiem. Od 4 lat prowadzę firmę Imaggo zajmującą się tworzeniem stron i sklepów internetowych, które sprzedają. Swoją pierwszą firmę założyłem na studiach marketingowych. Aby zebrać środki na rozpoczęcie działalności stworzyłem kampanię Crowdfundingową, dzięki której pozyskałem blisko 15 tys. zł na prototyp produktu. Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku menedżersko-prawnym.

Od rozpoczęcia studiów zajmuję się intensywnie e-marketingiem i tworzeniem stron i sklepów internetowych. Przez ostatnie lata wraz z zespołem Imaggo zrealizowałem blisko 150 projektów webowych, od serwisu internetowego dla uczelni wyższej po sklep internetowy dla marki produkującej galanterię skórzaną.

Webdevelopment
%
E-marketing
%
User Experience
%
Marketing
%

Co sądzą o mnie moi klienci?

Miłe słowa od moich klientów

"Piotr to specjalista w swojej dziedzinie. Rozumie rynek e-commerce oraz potrzeby klientów. Ma dobre wyczucie biznesu, co pozwala mu na podejmowanie nietuzinkowych inicjatyw kierując się przede wszystkim dobrem klienta."

— Patryk Felmet
Dyrektor Marketingu w Porcie Gdańskim

"Zaangażowanie w projekt oraz wszechstronna pomoc oparta na wiedzy i doświadczeniu to główne cechy z którymi spotkaliśmy się przy współpracy z Panem Piotrem.
Dziękujemy z rzetelnie wykonaną usługę i polecamy."

— Barbara Bystrzak
Prezes Zarządu Bystry Transport.

"Współpraca z Panem Piotrem przebiegała bardzo sprawnie i bezproblemowo. Cały czas byliśmy w stałym kontakcie w związku z czym stworzona przez Pana Piotra strona spełniła wszystkie moje oczekiwania. Bardzo polecam usługi Pana Piotra, który w swojej pracy jest rzetelny i skrupulatny. "

— Grzegorz Brzóstewicz
Fizjo for passion.

Rozpocznij ze mną współpracę

Zobacz w czym mogę Ci pomóc