3 główne powody dlaczego firma powinna mieć stronę internetową

Strona internetowa, tak jak logo czy papier firmowy jest kluczowym elementem wizerunku firmy.
Dlaczego firma powinna zainwestować w stronę internetową?

 

Klienci szukają Twoich usług.

Strona internetowa powinna być Twoim niezależnym handlowcem, powinieneś przez nią pozyskiwać klientów, sprzedawać swoje usługi lub produkty. Dobrze wypromowana i odpowiednio zaprojektowana zwróci się z nawiązką. Aby strona sprzedawała należy ją odpowiednio wypromować, kierując na nią kampanie reklamowe.

 

Pokaż ofertę swoim klientom.

Jeżeli ktoś jest już zainteresowany Twoimi usługami, wchodząc na Twoją stronę internetową może zapoznać się z Twoją ofertą i poznać lepiej Twoją firmę. Ważne aby informacje były odpowiednio zaprezentowane, a dostęp do nich był szybki i oczywisty.

 

Wizerunek i konkurencyjność

Twoja strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy w internecie, widzi ją zarówno konkurencja, partnerzy, pracownicy, jak i potencjalni klienci. Dobre wrażenie, profesjonalny wizerunek to to, czego potrzeba każdej firmie.
Inwestycja nie koszt

Strona internetowa to nie kwestia wyboru. W dobie hiperkonkurencji jest to najlepsze narzędzie do sprzedaży i wizytówka Twojej firmy w internecie.

O autorze: Piotr Frączkowski

Pomagam firmom lepiej sprzedawać. Już od ponad 7 lat zajmuję się marketingiem. Od 4 lat prowadzę firmę Imaggo zajmującą się tworzeniem stron i sklepów internetowych, które sprzedają.