Kim jestem?

Piotr Frączkowski - moja historia

Swoją pierwszą firmę założyłem na studiach marketingowych. Była to firma produkująca ręcznie robione designerskie rowery elektryczne. Będąc studentem bez grosza, aby zebrać środki na rozpoczęcie działalności stworzyłem kampanię crowdfundingową, dzięki której pozyskałem blisko 20 tys. zł na prototyp produktu.

Tak rozpoczęła się moja przygoda z biznesem.

Po studiach i moim odejściu z projektu rowerowego postanowiłem zająć się praktycznym wykorzystaniem marketingu internetowego w biznesie. Uczyłem się wszelkich obszarów powiązanych z tą dziedziną. Od grafiki po programowanie frontend i tworzenie kampanii reklamowych w Google Ads i Facebook Ads. Przez blisko 2 lata zgłębiałem każdą z tych dziedzin współpracując w różnego rodzaju projektach ze specjalistami. Kolejnym krokiem było stanie się menedżerem projektów i zarządzanie specjalistami, tak aby realizowali założone cele. Tak powstało Imaggo. Od freelancera do project managera. Po 2 latach i wielu doświadczeniach podjąłem kolejny odważny krok. Zaprosiłem do współpracy byłego szefa technicznego jednej z największych firm zajmujących się SEM w Polsce w danym czasie - Macieja Ciesielskiego. Wspólnie rozwijamy Imaggo już blisko od 2 lat. Wraz z rozwojem zespołu od wdrożeń webowych postanowiłem oddzielić go od marki Imaggo i stworzyć markę Tamago - software house wyspecjalizowany we wdrożeniach WordPress.

 

Moje osobiste sukcesy:

  • W ciągu ostatnich 2 lat zbudowałem 25  osobową firmę, która bez mojego udziału pozyskuje i obsługuje klientów.
  • W ciągu ostatnich 3 lat założyłem rodzinę i jestem dumnym mężem Pauliny i ojcem Franka i Stasia.
  • Jestem autorem i współautorem kilku rekordowych kampanii m.in rekordowej kampanii sprzedaży samochodów marki Skoda dla dealera Plichta.
  • Doradzam firmom w różnej skali od mikro firm po firmy o obrocie 360 mln.
  • Każdy z pracowników po pierwszym kwartale mówi, że w żadnej pracy nigdy się tyle nie nauczył.
  • Zrzuciłem 9kg w ciągu 2 miesięcy.
  • W 2021 pyknęło mi 28 lat.
  • Mam świetne relacje ze wspólnikiem.
  • Odnalazłem szczęście w tym czego nie da się kupić.

Co sądzą o mnie moi klienci?

Miłe słowa od moich klientów

"Piotr to specjalista w swojej dziedzinie. Rozumie rynek e-commerce oraz potrzeby klientów. Ma dobre wyczucie biznesu, co pozwala mu na podejmowanie nietuzinkowych inicjatyw kierując się przede wszystkim dobrem klienta."

— Patryk Felmet
Dyrektor Marketingu w Porcie Gdańskim

"Zaangażowanie w projekt oraz wszechstronna pomoc oparta na wiedzy i doświadczeniu to główne cechy z którymi spotkaliśmy się przy współpracy z Panem Piotrem.
Dziękujemy z rzetelnie wykonaną usługę i polecamy."

— Barbara Bystrzak
Prezes Zarządu Bystry Transport.

"Współpraca z Panem Piotrem przebiegała bardzo sprawnie i bezproblemowo. Cały czas byliśmy w stałym kontakcie w związku z czym stworzona przez Pana Piotra strona spełniła wszystkie moje oczekiwania. Bardzo polecam usługi Pana Piotra, który w swojej pracy jest rzetelny i skrupulatny. "

— Grzegorz Brzóstewicz
Fizjo for passion.

Rozpocznij ze mną współpracę

Zobacz jak mogę Ci pomóc